Oferta

Oferta

Szanowni Państwa!

Zapraszamy do ośrodka wczasowego "TINA" , który położony jest w spokojnej miejscowości Jarosławiec. Ośrodek nasz znajduje się przy głównym deptaku 150 metrów od plaży. Na miejscu funkcjonuje stołówka oferująca smaczne posiłki (śniadanie i obiadokolacja). Wczasowicze mogą korzystać z biblioteki i wypożyczalni sprzętu turystycznego (leżaki, krzesełka, parawany, parasole przeciwsłoneczne, grille, rowery). W ośrodku funkcjonuje przedszkole -"Dom Bajek" z fachową opieką. Dla dzieci duży plac zabaw oraz sala gier (tenis stołowy), boisko do siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej. Opieka medyczna jest zapewniona w NZOZ "Panorama" zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie.

 

Proponujemy zakwaterowania w obiektach :

DOMKI drewniane

13 nowych domków 4 osobowych (2 pomieszczenia + taras) z pełnym węzłem sanitarnym, TV- SAT, radio, czajnikiem bezprzewodowym.

DOMKI białe/CEFARM

22 domków 4 osobowych ( 2 pomieszczenia) po remoncie z pełnym węzłem sanitarnym, TV- SAT, radio, czajnikiem bezprzewodowym.

POKOJE pawilon

13 Pokoi 3 lub 4 osobowe z tarasem z wspólnymi łazienkami (oddzielne dla pań i panów), mebelki ogrodowe, parasole, czajnik bezprzewodowy, naczynia sztućce.